Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Sukcesy

Igrzyska Dzieci

"TRÓJKA" Mistrzem Powiatu w Piłce Nożnej.Dużą niespodziankę sprawili chłopcy naszej szkoły, wygrywając Powiatowy Finał rozgrywek w kategorii Igrzysk Dzieci.

Igrzyska Dzieci

"TRÓJKA" druga w mieście. Miło nam poinformować, że reprezentacja chłopców naszej szkoły wywalczyła II miejsce w Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Dzieci. Tym samym chłopcy uzyskali awans do szczebla powiatowego.

Dla Ciebie Mamo

17 maja odbyło się podsumowanie i ogłoszenie wyników XIII Powiatowego Konkursu Wokalnego ,,KOCHAM CIĘ MAMO" w Szkole Podstawowej nr 12. 1. miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły MARYSIA WÓJCIK z klasy 6a.Wielkie gratulacje!

Festiwal Sztafet

Bardzo udanie zaprezentowała się reprezentacja naszej szkoły w miejsko-powiatowych zawodach biegowych pod nazwą Festiwal Sztafet. Zawody w ramach współzawodnictwa szkół miały miejsce na boisku sportowym SP 1 w Tomaszowie Mazowieckim.

Fortepian na cztery ręce

Uczeń klasy 5b Jakub Fajfer zdobył wyróżnienie w XIII Regionalnym Konkursie Duetów FORTEPIAN NA CZTERY RĘCE zorganizowanym przez PSM im. prof. T. Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim. Gratulujemy.

42. Tomaszowski Mały Konkurs Recytatorski

 

  1. Tomaszowski Mały Konkurs Recytatorski odbył się 18 i 19 maja w Miejskim Centrum Kultury Browarna. Uczniowie rywalizowali w turniejach: recytatorskim oraz „wywiedzione ze słowa”.

Do konkursowych zmagań zgłosiło się 58 uczestników reprezentujących szkoły podstawowe oraz placówki kultury z terenu miasta i powiatu. Przesłuchania odbywały się w trzech kategoriach wiekowych: klas I-III, IV-VI oraz VII-VIII. Młodzi miłośnicy słowa do swoich konkursowych prezentacji przygotowali bardzo różnorodny repertuar. Jury w składzie: Dorota Radziewicz – instruktorka teatralna w Ośrodku Kultury „Rondo” w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi, Patrycja CzyszpakPawlak – aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, związana z Teatrem Lalek Arlekin w Łodzi, Michał Jóźwik – aktor filmowy i teatralny, pedagog teatru,  , po wysłuchaniu  prezentacji w turnieju recytacji oraz dziewięciu w turnieju „wywiedzione ze słowa” przyznało nagrody i wyróżnienia. Nasze reprezentantki w kategorii klas IV- VI , Hania Jackiewicz i Julia Jackiewicz z klasy V zaprezentowały się wspaniale i zostały dostrzeżone przez komisję konkursową. Julia, w kategorii „Wywiedzione ze słowa” zajęła I miejsce, a Hania w turnieju recytatorskim zdobyła wyróżnienie. Ogromnie gratulujemy.