Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Aktywna i inspirująca "Trójka"

W kwietniu  2021 r., w trakcie trwania nauki zdalnej, Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim  przystąpiła do programu PHOENIX ACTIVE SCHOOL. Jest to największy w Polsce sportowy konkurs dla szkół, nad którym patronat objął Polski Komitet Olimpijski.

Pho3nix Active School to akcja sportowa, która miała na celu poruszyć dzieci z całej Polski oraz zaangażować je w inspirujące inicjatywy sportowe.

W ramach tejże akcji przeprowadzono dwa konkursy: pierwszy, na największą liczbę przebytych kroków, w trakcie którego dzieci zbierały kroki w aplikacji Pho3nix Kids . W drugiej części konkursu  należało przygotować film promujący aktywność w szkole, a następnie zaangażować społeczność szkolną do głosowania na tę właśnie realizację filmową.

W wyniku podjętych działań „Trójka” znalazła się na 36 miejscu w Polsce jako szkoła najbardziej zaangażowana podczas trwania finałowego tygodnia.

 

W dniu 19 października uczniowie odebrali zasłużoną nagrodę za swoją aktywność. Klasy II, III, IV, VI i VII i VIII wzięły udział w  warsztatach sportowych z udziałem wyjątkowych gości.  W I części spotkania, tzw. inspiracyjnej , uczniowie mieli możliwość  poznać osobiście  panią Sylwię Kocerkę- zawodniczkę Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, Olimpijkę z Londynu, brązową medalistkę mistrzostw świata (2013 r) w czwórce podwójnej. Zawodniczka opowiedziała o swojej karierze sportowej, udzielała odpowiedzi na pytania uczniów, motywowała do pracy nad sobą. W części sportowej uczestnicy warsztatów  sprawdzali swoje predyspozycje sportowe na specjalnie przygotowanych stacjach.Wszystkie działania koordynowali niezawodni nauczyciele wychowania fizycznego, pani Izabela Kolanko i pan Wiesław Żmuda. Na zakończenie spotkania pani Sylwia Koncerek przekazała na ręce dyrektora szkoły szalik z olimpiady w Londynie, który wraz z autografem zawodniczki trafi na licytację, dla Zosi Bigos.