Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej

By upamiętnić 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości,  uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3  im. Józefa Piłsudskiego podjęli się wielu ciekawych inicjatyw. Rywalizowali w konkursach o charakterze patriotycznym, przygotowali kiermasz niepodległościowy, wreszcie 8 listopada spotkali się na sali gimnastycznej, by wziąć udział w Szkolnym Festiwalu Piosenki Patriotycznej.
Przed rozpoczęciem konkursu cała społeczność szkolna odśpiewała cztery zwrotki hymnu narodowego, włączając się tym samym w ogólnopolską akcję „Do hymnu” rozpropagowaną przez MEN. Następnie swoje umiejętności wokalne prezentowali przedstawiciele poszczególnych klas.

Jury konkursowe doceniło najlepsze ich zdaniem prezentacje . Wśród najmłodszych I miejsce zajęła Marysia Wójcik z kl. IIb.  II miejsce  trafiło do Filipa Wójciaka i klasy Ia. III pozycję uzyskała klasa Ib. W kategorii starszych uczniów na zwycięstwo zasłużyła Weronika Wójcik z kl. VIIa. II miejsce wyśpiewały dziewczyny z klasy VIII: Amelia Bąk, Paulina Dula, Zosia Jagodzińska i Hania Jagodzińska. Trzecia nagroda trafiła do rozśpiewanych chłopców z klasy V.

Na zakończenie spotkania głos zabrała Lucyna Siudzińska, dyrektor szkoły, która podziękowała uczniom za chwile wzruszeń i radości oraz  piękną postawę w czasie apelu. Słowa uznania skierowała też do nauczycielek: pani Izabeli Kowary, pani Marzeny Zwolskiej, pani Izabeli Kolanko i pani Edyty Sałowskiej, które zadbały o oprawę plastyczną, muzyczną oraz czuwały nad całością imprezy.