Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

38. Bieg im. Bronisława Malinowskiego

Ponad 500 osób pobiegło w 38. Ogólnopolskim Tomaszowskim Biegu im. Bronisława Malinowskiego. Organizatorzy przygotowali w tym roku specjalny bieg pamięci żołnierzy września 1939 roku oraz tradycyjny bieg na 10 km.Około 300 biegaczy oddało cześć i chwałę żołnierzom września 1939 roku, poległym na ulicach naszego miasta. Uczestnicy biegu pobiegli z flagą narodową oraz z portretem pułkownika Stanisława Hojnowskiego – dowódcy 45. pułku piechoty 13. Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych, który wraz ze swoimi żołnierzami poległ 6 września 1939 roku w obronie Tomaszowa Mazowieckiego. Wszyscy którzy ukończyli bieg na dystansie 1939 m otrzymali pamiątkowe dyplomy, a także wzięli udział w konkursie. Wśród uczestników biegu na 1939 m byli także uczniowie naszej szkoły, których dzielnie wspierała pani dyrektor Lucyna Siudzińska oraz nauczyciele wychowania fizycznego pani Izabela Kolanko oraz pan Wiesław Żmuda . W biegu głównym, sygnał do startu ponad 200 zawodnikom dał prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko. Na dystansie 10 km naszą szkołę reprezentował katecheta pan Marcin Rybak.