Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

40 edycja Ogólnopolskiego Tomaszowskiego Biegu im. Bronisława Malinowskiego

Dnia 5 września odbył się 40. Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego. Nasi uczniowie również stanęli do rywalizacji.Jak co roku wzięli udział w  Biegu Rekreacyjnym „Biegaj jak Bronek” na dystansie 1981 m. Opiekę nad dziećmi sprawowali: pani Izabela Kolanko, pan Wiesław Żmuda, pani Lucyna Siudzińska- dyrektor szkoły oraz zawsze gotowi do pomocy Rodzice. Na dystansie 10 km "Trójkę" reprezentował pan Marcin Rybak- nauczyciel religii. Celem wydarzenia było uczczenie pamięci Bronisława Malinowskiego - wybitnego sportowca, reprezentanta Polski, a także uczestnika igrzysk olimpijskich. Zawody popularyzowały również bieganie jako powszechnie dostępną formę rekreacji  i sposób na  zdrowy styl życia