Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Edukacji Narodowej

W środę ,14 października 2020 r., w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. J. Piłsudskiego odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na początku spotkania głos zabrali uczniowie przygotowani przez panią Izabelę Kowarę , panią Izabelę Kolanko i panią Bożenę Bożyk. Młodzi artyści z humorem opowiedzieli o szkolnej rzeczywistości. Nie zabrakło też  muzycznych i tanecznych prezentacji w ich wykonaniu oraz dobrych życzeń. Na zakończenie spotkania głos zabrała pani dyrektor Lucyna Siudzińska , która przede wszystkim dziękowała nauczycielom i pracownikom za codzienną pracę i zaangażowanie w życie szkoły. Wspomniała o niezwykle trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.  Życzyła wszystkim zdrowia, satysfakcji w sferze zawodowej i pomyślności w życiu osobistym. Odczytała również list Prezydenta Miasta, pana Marcina Witko, skierowany do nauczycieli i pracowników oświaty o następującej treści:

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele,

Pracownicy Szkół i Przedszkoli

w Tomaszowie Mazowieckim

 Dzień Edukacji Narodowej jest wyjątkowym świętem, okazją do wyrażenia wdzięczności za trud kształcenia charakterów, wzbogacania wiedzy oraz rozwijania umiejętności dzieci i młodzieży.

Z tej okazji składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzień ten to święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz szkół i przedszkoli w naszym mieście, zwłaszcza w czasie naznaczonym nowymi trudnymi doświadczeniami. Wszystkim, którzy pomimo niełatwych wyzwań z entuzjazmem, zapałem i poświęceniem wykonywali swoje obowiązki, przekazuję wyrazy szacunku i uznania. 

Dyrektorom, Nauczycielom, Wychowawcom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi życzę wielu powodów do zawodowej satysfakcji, wytrwałości w kształtowaniu postaw młodego pokolenia oraz radości z codziennego uczestniczenia w tworzeniu przyszłej drogi swoich podopiecznych. Rodzicom życzę cierpliwości w motywowaniu swoich pociech, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą spokojne, pełne zadowolenia, ale również nadzoru nad edukacją i wychowaniem tych, którzy są nadzieją naszego miasta i narodu.

Szanowni Państwo,

wszyscy staramy się sprostać nowym wyzwaniom, pomimo wielu trudności od nas niezależnych. Zostaliśmy zderzeni z wyzwaniem, którego się nie spodziewaliśmy - na pandemię i jej skutki nikt nie był przygotowany. W pokonywaniu tego kryzysu ogromną rolę odgrywa solidarność i wzajemne zrozumienie. Dlatego głęboko wierzę, że ten trudny czas przejdziemy razem, w poczuciu odpowiedzialności za nasze wspólne dobro.

 Marcin Witko

 Prezydent Miasta

Tomaszowa Mazowieckiego

 Tomaszów Mazowiecki, 14 października 2020 roku

Następnie pani dyrektor Lucyna Siudzińska wręczyła nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi symboliczne dyplomy za codzienny trud, wielkie zaangażowanie i gotowość do niesienia pomocy uczniom .