Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Edukacji Narodowej

W środę ,14 października 2020 r., w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. J. Piłsudskiego odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na początku spotkania głos zabrali uczniowie przygotowani przez panią Izabelę Kowarę , panią Izabelę Kolanko i panią Bożenę Bożyk. Młodzi artyści z humorem opowiedzieli o szkolnej rzeczywistości. Nie zabrakło też  muzycznych i tanecznych prezentacji w ich wykonaniu oraz dobrych życzeń. Na zakończenie spotkania głos zabrała pani dyrektor Lucyna Siudzińska , która przede wszystkim dziękowała nauczycielom i pracownikom za codzienną pracę i zaangażowanie w życie szkoły. Wspomniała o niezwykle trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.  Życzyła wszystkim zdrowia, satysfakcji w sferze zawodowej i pomyślności w życiu osobistym. Odczytała również list Prezydenta Miasta, pana Marcina Witko, skierowany do nauczycieli i pracowników oświaty o następującej treści:

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele,

Pracownicy Szkół i Przedszkoli

w Tomaszowie Mazowieckim

 Dzień Edukacji Narodowej jest wyjątkowym świętem, okazją do wyrażenia wdzięczności za trud kształcenia charakterów, wzbogacania wiedzy oraz rozwijania umiejętności dzieci i młodzieży.

Z tej okazji składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzień ten to święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz szkół i przedszkoli w naszym mieście, zwłaszcza w czasie naznaczonym nowymi trudnymi doświadczeniami. Wszystkim, którzy pomimo niełatwych wyzwań z entuzjazmem, zapałem i poświęceniem wykonywali swoje obowiązki, przekazuję wyrazy szacunku i uznania. 

Dyrektorom, Nauczycielom, Wychowawcom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi życzę wielu powodów do zawodowej satysfakcji, wytrwałości w kształtowaniu postaw młodego pokolenia oraz radości z codziennego uczestniczenia w tworzeniu przyszłej drogi swoich podopiecznych. Rodzicom życzę cierpliwości w motywowaniu swoich pociech, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą spokojne, pełne zadowolenia, ale również nadzoru nad edukacją i wychowaniem tych, którzy są nadzieją naszego miasta i narodu.

Szanowni Państwo,

wszyscy staramy się sprostać nowym wyzwaniom, pomimo wielu trudności od nas niezależnych. Zostaliśmy zderzeni z wyzwaniem, którego się nie spodziewaliśmy - na pandemię i jej skutki nikt nie był przygotowany. W pokonywaniu tego kryzysu ogromną rolę odgrywa solidarność i wzajemne zrozumienie. Dlatego głęboko wierzę, że ten trudny czas przejdziemy razem, w poczuciu odpowiedzialności za nasze wspólne dobro.

 Marcin Witko

 Prezydent Miasta

Tomaszowa Mazowieckiego

 Tomaszów Mazowiecki, 14 października 2020 roku

Następnie pani dyrektor Lucyna Siudzińska wręczyła nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi symboliczne dyplomy za codzienny trud, wielkie zaangażowanie i gotowość do niesienia pomocy uczniom .