Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Koncert „Trochę wspomnień z tamtych lat…” już po raz szósty

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach nasi kochani seniorzy obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.
Z tej okazji też m.in. dnia 26.01.2019r. r. o godzinie 16.00 w sali Kina Włókniarz w odbył się już po raz VI koncert pt: „Trochę wspomnień z tamtych lat”. Organizatorem koncertu był zespół Caritas przy sanktuarium p.w. Św. Antoniego. Współorganizatorem był Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim oraz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim.
Dla miłych  gości przygotowano wspaniały program artystyczny. 
Wykonawcami byli: wokaliści Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe przygotowani przez Małgorzatę Karazim . Wokaliści i aktorzy z naszej szkoły  przygotowani przez Izabelę Kolanko oraz Annę Grzelak , którzy nie tylko zaprezentowali swój program ale również przygotowali dekoracje. Wystąpili: Marcelina Bińczyk, Maciej Kowalski, OLiwia Książczak, Maja Dziubek, Stanisław Ordak, Rita Wiśniewska, Lena Majstrak. Nikol Owsianka, Julia Sikora, Julia Kosylak , Wiktoria Kondejewska oraz Justyna Suwalska. Dziękujemy także  pani Edycie Sałowskiej i  samorządowi uczniowskiemu.Całość z ramienia szkoły koordynował Marcin Rybak.
Gwiazdami koncertu byli: Barbara Kania oraz aktorzy Teatru Powszechnego w Łodzi:  Ewa Sonnenburg, Artur Majewski przy akompaniamencie Mariusza Ambroszczyka.Na koniec goście mogli obejrzeć teledysk do piosenki „Dziewczynka z zapałkami” do którego słowa i muzykę napisała Monika Saktura.

Na koniec zaproszono wszystkich na skromny poczęstunek ufundowany przez Caritas przy sanktuarium św. Antoniego. Szanownym Gościom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i przyjęcie zaproszenia.