KONKURSY PLASTYCZNO-JĘZYKOWE ROZSTRZYGNIĘTE!

12 marca w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie dwóch konkursów plastyczno-językowych: pierwszego dla przedszkolaków na symbol Wielkiej Brytanii i drugiego dla uczniów tomaszowskich szkół podstawowych i gimnazjalistów Królowa Elżbieta II w Moich Oczach. Uroczystość uświetnili swoimi występami wokalno-instrumentalnymi nasi uczniowie. Wśród przybyłych gości znaleźli się nagrodzeni uczniowie wraz z opiekunami (nauczycielami, dyrektorami i rodzicami). Szczególnie miło nam było gościć panią dyrektor Wydziału Edukacji – Halinę Szczucińską, która razem z panią wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr  im. J. Piłsudskiego  –  Mirosławą Tomczyk, wręczała dyplomy nagrodzonym.

Ze względu na to, że konkurs cieszył się ogromną popularnością (dostarczono 278 prac) jury w składzie: panie Anna Maria Jurewicz, Renata Milczarek i Marzena Zwolska miało niezwykle trudne zadanie i zdecydowało podzielić prace na 6 grup.

W kategorii 5-olatki: I nagrodę zdobył Aleksander Legęncki z Przedszkola nr 11,

II miejsce – Leon Jędrychowicz z Przedszkola 20,

III miejsce  – Maja Pawełkiewicz i Nikola Kusideł – Przedszkole nr 11.

W kategorii 6-olatki: I miejsce – Zuzanna Grałek z Przedszkola nr 10,

II miejsce – Konrad Krasowski – Przedszkole nr 12,

III miejsce – Błażej Ambroziak – Przedszkole nr 7,

wyróżnienia: Zuzanna Jeske i Natalia Dębiec – Przedszkole nr 7 oraz

Lena Czekaj z Przedszkola nr 20.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy opiekunom – paniom: Mirosławie Burchard, Patrycji Pietras, Renacie Wróbel, Agnieszce Błażyńskiej, Justynie Kamińskiej oraz Dorocie Worwąg za przygotowanie przedszkolaków.

W kategorii szkoła podstawowa kl. I-III:

I miejsce – Alan Męcina – SP nr 14,

II miejsce – Nadia Łaska – SP nr 13,

III miejsce – Hanna Jackiewicz – SP nr 3,

wyróżnienia: Amelia Szpotoń, Nikola Dębowska-Kuś, Natalia

Ścierwicka ze SP nr 14, a także Sandra Nowak z SP nr 13.

W kategorii kl. IV-VI:

I miejsce – Amelia Rek – SP nr 8,

II miejsce – Zuzanna Filipek – SP nr 1,

III miejsce – Antonina Misterkiewicz – SP nr 1,

wyróżnienia: Nela Baranowska i Nela Cisowska ze SP nr 1.

W kategorii kl. VII-VIII:

I miejsce – Klaudia Zysiak – SP nr 3,

II miejsce – Oskar Henig – SP nr 1,

III miejsce – Kaja Kostanek – Sp nr 14,

wyróżnienia: Anastazja Duras i Julia Zając ze SP nr 8 oraz Nina

Siarkiewicz i Dominika Pawlak ze SP nr 14.

W kategorii – III kl. gimnazjum:

I miejsce – Irmina Bilmin – ZS-P nr 10,

II miejsce – Oliwia Piotrowska – ZS-P nr 10,

III miejsce – Aleksandra Brożyńska – ZS-P nr 10,

wyróżnienia: Aleksandra Kubryn i Wiktoria Kondejewska – ZS-P nr 10.

Gratulujemy i dziękujemy za przygotowanie uczniów paniom: Sylwii Kunieckiej, Justynie Duda-Antochów, Joannie Kozłowskiej, Monice Nowak, Beacie Młynarczyk, Agnieszce Grzesińskiej, Renacie Grzegorzewskiej i Małgorzacie Zysiak.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom, bez których konkurs nie mógłby się odbyć.                            A byli to:

Wydawnictwo Express-Publishing EGIS,

Urząd Miasta Tomaszowa Mazowieckiego,

Hurtownie Art. Spożywczych ETQA z Łodzi i Ergo z Tomaszowa Mazowieckigo,

oraz Ludwig. Firma Handlowa i Meteora również z Tomaszowa Mazowieckiego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia i do zobaczenia za rok.

Pozdrawiają opiekunowie konkursu – Małgorzata Zysiak i Joanna Kozłowska z SP nr 3 im. J Piłsudskiego.

PS

Obiecujemy, że relację z tego wydarzenia wraz ze zdjęciami najciekawszych prac wyślemy do królowej Elżbiety II.