Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Laboratorium Pasji i Talentu

W dniach 21, 25 października oraz 15, 25, 29 listopada odbyły się w naszej szkole spotkania z ciekawymi ludźmi w ramach projektu „Laboratorium Pasji i Talentu” realizowanego we współpracy z Fundacją „Aby nikt nie zginął”.

Prowadzący warsztaty, to osoby, których pasja, talent, hobby stały się sensem i stylem życia, sposobem na wyrażanie siebie oraz na zarabianie pieniędzy.

W ramach programu uczniowie uczestniczyli w warsztatach tworzenia biżuterii prowadzonych przez studentkę Akademii Sztuk Pięknych, zajeciach z raperem, autorem tekstów, studentem dziennikarstwa w trakcie których młodzież miała okazję poeksperymentować z muzyką. Wspólne muzykowanie, tworzenie tekstów, poznanie technicznych możliwości produkcji muzycznej – wszystko to okazało się bardzo atrakcyjne i ciekawe dla naszych uczniów.

25 października odbyły się kolejnewarsztaty, które tym razem miały formę tańca, choreograficznego ruchu z flagami. Uczniowie klasy 3b mieli możliwość uświadomienia sobie znaczenie flagi w różnych wymiarach – społecznym, religijnym. Poznali również znaczenie kolorów, gestów, tańca w wyrażaniu emocji.

15 listopada zainteresowani uczniowie mieli okazję poznać techniki fotografowania, wspólnie przygotowywali galerię zdjęć podczas warsztatów ze studentką na kierunku Film i Fotografia.

Ciekawe i barwne spotkanie odbyło się  również w klasie 3a z udziałem dyrygentki, wokalistki, trenerki głosu, która przeprowadziła z uczniami warsztaty teatralne. W czasie dwugodzinnej, fantastycznej zabawy dzieci miały możliwość ćwiczyć umiejętności komunikacyjne oraz wyrażanie emocji. Spotkanie wymagało od uczestników kreatywności i zaangażowania. Każdy przygotował pacynkę, którą mógł zaprezentować innym.

Wszystkie zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dzieci uczestniczyły w nich z dużą przyjemnością i zaangażowaniem.