Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Laboratorium Pasji i Talentu

W dniach 21, 25 października oraz 15, 25, 29 listopada odbyły się w naszej szkole spotkania z ciekawymi ludźmi w ramach projektu „Laboratorium Pasji i Talentu” realizowanego we współpracy z Fundacją „Aby nikt nie zginął”.

Prowadzący warsztaty, to osoby, których pasja, talent, hobby stały się sensem i stylem życia, sposobem na wyrażanie siebie oraz na zarabianie pieniędzy.

W ramach programu uczniowie uczestniczyli w warsztatach tworzenia biżuterii prowadzonych przez studentkę Akademii Sztuk Pięknych, zajeciach z raperem, autorem tekstów, studentem dziennikarstwa w trakcie których młodzież miała okazję poeksperymentować z muzyką. Wspólne muzykowanie, tworzenie tekstów, poznanie technicznych możliwości produkcji muzycznej – wszystko to okazało się bardzo atrakcyjne i ciekawe dla naszych uczniów.

25 października odbyły się kolejnewarsztaty, które tym razem miały formę tańca, choreograficznego ruchu z flagami. Uczniowie klasy 3b mieli możliwość uświadomienia sobie znaczenie flagi w różnych wymiarach – społecznym, religijnym. Poznali również znaczenie kolorów, gestów, tańca w wyrażaniu emocji.

15 listopada zainteresowani uczniowie mieli okazję poznać techniki fotografowania, wspólnie przygotowywali galerię zdjęć podczas warsztatów ze studentką na kierunku Film i Fotografia.

Ciekawe i barwne spotkanie odbyło się  również w klasie 3a z udziałem dyrygentki, wokalistki, trenerki głosu, która przeprowadziła z uczniami warsztaty teatralne. W czasie dwugodzinnej, fantastycznej zabawy dzieci miały możliwość ćwiczyć umiejętności komunikacyjne oraz wyrażanie emocji. Spotkanie wymagało od uczestników kreatywności i zaangażowania. Każdy przygotował pacynkę, którą mógł zaprezentować innym.

Wszystkie zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dzieci uczestniczyły w nich z dużą przyjemnością i zaangażowaniem.