Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej 2021

W ramach obchodów Święta Odzyskania Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 3 zorganizowano Szkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej. Przed rozpoczęciem konkursu społeczność szkolna wysłuchała strof o wolności, a następnie  odśpiewała cztery zwrotki hymnu narodowego, włączając się tym samym w ogólnopolską akcję  „Do hymnu” rozpropagowaną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Następnie poszczególni uczniowie wykonywali utwory o charakterze patriotycznym. Komisja konkursowa uznała, że  wśród klas I- III najpiękniej zaprezentowała się Basia Piotrowska, uczennica kl. Ib, która z ogromną powagą i przejęciem zaśpiewała piosenkę pt. „Niepodległość”.  Nagrodzone zostały także dziewczynki z klasy IIIb na czele z wokalistką, Natalką Bąk  oraz Adrian Karkocha , uczeń klasy IIb, który zaśpiewał utwór pt. „Szara piechota”. Wśród wykonawców we starszych klas nie przyznano I miejsca, doceniono jednak występ klasy IV, która wykonała utwór „Przybyli ułani pod okienko” oraz uczennic  z klasy VII, które wyśpiewały „Rotę”. Za wizerunek sceniczny i radosne wykonanie pieśni „Płynie Wisła płynie” wyróżnienie otrzymała klasa IIa.

Dyrektor szkoły, Lucyna Siudzińska podziękowała uczniom za chwilę wzruszeń, a następnie zaprosiła wszystkich do obejrzenia wystawy przygotowanej przez panią Monikę Zając- bibliotekarza z okazji 100 rocznicy nadania szkole imienia Józefa Piłsudskiego.