Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

TBO-"Leśna rekreacja w trójce" GŁOSUJEMY!!!!!!!!!!!!

Można już i trzeba głosować na nasz projekt w Tomaszowskim Budżecie Obywatelskim "Leśna rekreacja w Trójce" Głosowanie trwa do 17 września !!!. Liczy się każdy głos!!!

Link do głosowania: https://tomaszowskibo.pl

Zasady głosowania:
Głosować może każdy mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego. Na głosowanie osób niepełnoletnich wyrażają zgodę rodzice/opiekunowie prawni. Każdemu głosującemu przysługuje prawo do oddania po jednym głosie na projekt infrastrukturalny i projekt społeczny.
Podczas głosowania należy wybrać tylko jedną formę głosowania, tj. albo papierową albo elektroniczną, oddając łącznie dwa głosy:
jeden głos na projekt społeczny (dowolny) oraz
jeden głos na projekt infrastrukturalny wybierając nasz wniosek 

Opis projektu:

W świecie pełnym komputerów, braku aktywności fizycznej i ograniczonym kontakcie interpersonalnym budowa plenerowej siłowni jest szansą na aktywne spędzenie wolnego czasu z jednoczesną korzyścią dla zdrowia. Projekt przewiduje utworzenie terenu rekreacyjno-sportowego wśród zieleni, na którym zostają zamontowane urządzenia do ćwiczeń. Usytuowania urządzeń w otoczeniu drzew i krzewów, sprawi że aktyna nowoczesna i atrakcyjna forma ruchu stanie się naturalną potrzeba spędzenia wolnego czasu. Będzie jednocześnie miejscem spotkań i zacieśnianiem więzi rodzinnych na łonie natury. Projekt zakłada transport i montaż sześciu podwójnych wielofunkcyjnych urządzeń do ćwiczeń oraz małej architektury: ławek, koszy na śmieci itp. Dodatkowym atutem projektu jest fakt, że będzie on dostępny dla wszystkich chętnych przez cały rok. Walorem tego projektu jest to, że ukierunkowany jest na rozwój fizyczny i społeczny mieszkańców. Propaguje model aktywnego i zdrowego stylu życia. Propozycja ta wpłynie na poprawę infrastruktury, która jest bardzo uboga w tej okolicy oraz umożliwi integrację i aktywizację mieszkańców miasta.