Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

„Tomaszowska Trójka” druga w Polsce!

W dniach 15-16 listopada 2018 w Warszawie odbyło się podsumowanie i wręczenie dyplomów za czołowe miejsca w konkursie „Jesteśmy Cyfrowobezpieczni” zorganizowanym w ramach projektu Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa. Projekt był organizowany od grudnia 2015 roku przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” dzięki środkom finansowym Ministerstwa Edukacji Narodowej.

            Celem konkursu było motywowanie szkół do podejmowania działań promujących zasady bezpiecznego korzystania z technologii cyfrowych wśród nauczycieli i uczniów szkół oraz ich rodziców.  Zaangażowanie uczniów i nauczycieli z Trójki w realizację zadań konkursowych  zaowocowało II miejscem w Polsce w kategorii szkół gimnazjalnych. Nagrodą dla uczniów był udział 28 osób (w tym trzech opiekunów) w obozie edukacyjnym, zorganizowanym w wakacje w Tarnowie.  W imieniu społeczności szkolnej dyplom odebrali  nauczyciele (dziś już Szkoły Podstawowej nr 3) Pani Izabela Kolanko i Pan Piotr Kaniewski.

            W trakcie III Konwentu organizowanego pod hasłem „Uczniowie w sercu cyberbezpieczeństwa” podczas dwa intensywne dni nauczyciele uczestniczyli w prelekcjach, szkoleniach i warsztatach poszerzających wiedzę na temat szeroko rozumianego cyberbezpieczeństwa oraz mieli okazję do poznania nowych, inspirujących osób.

            Trójce gratulujemy sukcesu, który jest wspólnym dziełem społeczności szkolnej. Oprócz wiedzy i umiejętności nabytych podczas realizacji zadań konkursowych pozostaje jeszcze jedna – bardzo ważna wartość dodana – wspólnota i przeświadczenie że razem, gdy przyświeca nam wspólny cel, możemy osiągnąć bardzo wiele.

https://www.facebook.com/cyfrowobezpieczni/photos/a.733030057051133/733036120383860/?type=3&theater