Uroczyste podsumowanie konkursu plastyczno- językowego "Moje zainteresowania- droga do odkrywania siebie"

31 marca 2023 r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 10 odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastyczno- językowego, rozpowszechnionego pod nazwą „Moje zainteresowania- droga do odkrywania siebie”. Już sam tytuł mocno motywował  wszystkich uczniów do udziału w rywalizacji, bo przecież każdy wie, że tak jak rzeka bierze początek od strumienia, tak pasja zaczyna się od zainteresowania. A życie człowieka, który ma pasję nabiera dodatkowego wymiaru i nowych kolorów. To pasja wyzwala niesłabnącą siłę i dodaje energii. Sam konkurs ma już swoją kilkuletnią tradycję.  W tym roku jego ranga została mocno podniesiona przez fakt, że patronat nad konkursem objął pan Marcin Witko- Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Autorkami  konkursu są nauczycielki języków obcych : pani Małgorzata Zysiak, p. Joanna Kozłowska i pani Edyta Sałowska. To one stworzyły regulamin, powołały komisję konkursową, poszukiwały  sponsorów, ale też zadbały o plastyczną i artystyczną oprawę uroczystości.Komisja poddała ocenie ponad 150 prac. Spośród nich wybrano te najlepsze i najciekawsze. A oto wyniki.

klasy I-III

II miejsce: Marcin Dzianach SP 7 opiekun p. Anna Jakóbczyk

III miejsce: Kacper Pełka  SP 8 opiekun p. Ewa Radzyńska

Wyróżnienie:  Szymon Chrustowski SP w Rokicinach opiekun p. Emilia Rytych

Zwycięzcy i wyróżnieni odebrali nagrody i dyplomy z rąk Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji, pana Marcina Rybaka oraz dyrektora Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 10.