Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

XII Turniej Bezpieczeństwa

Dnia 19 marca w naszej szkole odbył się XII  Turniej Bezpieczeństwa „Umiem pomóc sobie i inny”. W tegorocznej edycji turnieju wzięli udział uczniowie: Szkoły Podstawowej Tomek, Szkoły Podstawowej Nr 10, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 8, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 9 oraz uczniowie naszej szkoły. Turniej składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu ratownictwa medycznego, przepisów ruchu drogowego, przepisów pożarowych, zasad bezpieczeństwa w Internecie  oraz samoobrony.

Za każde zadanie zawodnicy zdobywali punkty, których suma zdecydowała o zwycięstwie.

 I miejsce zdobyła reprezentacja naszej szkoły w składzie Aleksandra Mińkowska  i Jakub Minkiewicz uzyskując 223 pkt,

II miejsce SP Tomek z sumą 182,5 pkt.,

III miejsce ZSP Nr 8 z 174,5 pkt.,

 IV miejsce SP Nr 10 z 141,5 pkt.,

V miejsce ZSP Nr 9 z 131 pkt. 

Uczniów do turnieju przygotowali pani Edyta Sałowska i pan Mieczysław Kwapisz.

Turniej odbył się pod patronatem prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko. Współorganizatorami Turnieju byli: Liga Technik Obronnych, ZSP Nr 10, Komendant Straży Miejskiej, Komendant Powiatowej Straży Pożarnej, Ratownictwo Medyczne z Tomaszowa.

W przerwie Turnieju zaprezentowano wyniki konkursów ogłoszonych dla szkół podstawowych powiatu tomaszowskiego na prezentację multimedialną lub film o tematyce bezpieczeństwa w sieci oraz szkolny konkurs na fraszkę lub wiersz o bezpieczeństwie i zagrożeniach w Internecie.

Miło nam poinformować że w kategorii prezentacji multimedialnych I miejsce zajęła Magdalena Nowak z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim (zobacz najlepszą prezentację), II miejsce Wiktoria Łysakowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Glinniku, III miejsce Alicja Głowa z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim. W kategorii film: I miejsce Marysia Zysiak z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 10 (zobacz najlepszy film), II Nina Kociucka ze Szkoły Podstawowej nr 12, a III miejsce zajął Aleksander Salamaga ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim. Nagrody dla uczniów konkursu ufundował Pan Marcin Witko Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, który objął honorowym patronatem w/w konkursy. W imieniu Prezydenta Nagrody i podziękowania za udział wręczyli; pani Ewa Kołodziejska z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta i Przewodniczący Rady Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Pan Krzysztof Kuchta. Następnie wręczono również dyplomy uczniom Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 10 za zwycięstwo w konkursie na fraszkę: I miejsce zajęła Wiktoria Kondejewska, II miejsce Karolina Badek, a na trzeciej pozycji uplasował się Wojciech Błasiak.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy.